tel./fax: +48 32 253 60 11
e-mail: tangotour@tangotour.com.pl

Tango tour
Promocje - kliknij i sprawdź

Wyszukiwarka

Oferta lato

» BAJKOWA KAPADOCJA 11 DNI - AUTOKAR - Z NOCLEGIEM TRANZYTOWYM
[FILL=oferty.panstwo_nazwa] [FILL=oferty.region_nazwa] [FILL=oferty.miasto_nazwa]
Turcja Anatolia Kapadocja
Cena zawiera:Zakwaterowanie: 8 noclegów w hotelach o standardzie**/***: 2 w Istambule, 2 w Kapadocji, 1 w Pamukkale, 2 noclegi na Riwierze Egejskiej, 1 w Gelibolu. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami.Wyżywienie: 8 śniadań w formie bufetu, 8 obiadokolacji. Transport: autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD i barkiem. Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.Cena nie zawiera*obowiązkowej dopłaty za nocleg tranzytowy i śniadanie na terenie Serbii ok. 25 EUR), wizy ewentualnie pośrednistwa wizowego 85 zł, obligatoryjnego kosztu wydatków programowych takich jak: opłat za miejscowych przewodników, biletów wstępów do zwiedzanych obiektów, zwyczajowych napiwków oraz biletów na tramwaj i metro- 150 EUR/os-platne u pilota, rejsu po Bosforze (ok.22 EUR) . W celu sprawnej realizacji programu część przejazdów po Istambule będzie realizowana tramwajem: cena biletu na jeden przejazd ok. 1 EUR. UWAGA paszport ważny 6 miesięcy od daty powrotu.
11 dni cena od: 2799 PLN
Więcej informacji
» WYPOCZYWAMY I ODKRYWAMY TURCJĘ, WCZASY+ZWIEDZANIE 14 DNI AUTOKAR - NOCLEG TRANZYTOWY
[FILL=oferty.panstwo_nazwa] [FILL=oferty.region_nazwa] [FILL=oferty.miasto_nazwa]
Turcja Aydin Didim
Cena zawiera :Zakwaterowanie: 11 noclegów w hotelach o standardzie *** (kat. lokalna). Funkcjonalnie wyposażone pokoje 2, 3 os. z łazienkami, w większości hoteli z TV i balkonami, w hotelach restauracja, bar, kantor wymiany walut: 2 noclegi w Istambule, 2 noclegi w Pamukkale, 6 noclegów w Didim, 1 nocleg w okolicach Cieśniny Dardanele. W Didim – podczas najdłuższego wypoczynku - zakwaterowanie w niedużych, kameralnych hotelach, położonych w centrum turystycznym Didim - Altinkum, w odległości ok. 100- 400 m od plaży, pokoje wyposażone w klimatyzację płatną fakultatywnie ok. 4 EUR/pokój/ dzień, basen hotelowy (leżaki i parasole przy basenie - gratis), drink bar.Wyżywienie: 11 śniadań w formie bufetu i 11 obiadokolacji. Podczas pobytu w Didim obiadokolacje składające się z zupy i serwowanego drugiego dania oraz bufetu z przystawkami i sałatkami. Transport: autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD, barkiem.Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota. Cena nie zawiera: obowiązkowej dopłaty za nocleg tranzytowy i śniadanie na terenie Serbii -ok. 20 EUR, kosztu wizy tureckiej ewentualnego pośrednictwa wizowego 85 zł. Kosztów obligatoryjnych niezbędnych do realizacji programu takie jak: opłaty za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Troi, Pergamonu, Efezu, Meryemana, Pamukkale, Hagia Sofia, Topkapi, wraz kosztem przewodników lokalnych w miejscach wymaganych oraz drobnych napiwków -130 € - obligatoryjnie płatne u pilota .Kosztu rejsu po Bosforze w Stambule – ok.20 Euro ,Wieczoru Tureckiego w Stambule -ok. 25 Euro, kosztu klimatyzacji w pokojach -ok. 4 Euro/pokój /doba, napoi do obiadokolacji, posiłków tranzytowych, ew. wycieczek fakultatywnych. Koszty płacone za cała grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich jej uczestników.
14 dni cena od: 2699 PLN
Więcej informacji
» Bułgaria, Serbia, Węgry - Wzdłuż bułgarskiego wybrzeża
[FILL=oferty.panstwo_nazwa] [FILL=oferty.region_nazwa] [FILL=oferty.miasto_nazwa]
Bułgaria Sofiya Sofia
ŚwiadczeniaZakwaterowanie:10 noclegów w hotelach o standardzie **/***: 1 w okolicach Nowego Sadu, 1 w okolicach Sofii, 3 w Złotych Piaskach, 2 w okolicy Sozopolu, 1 w okolicach Wielkiego Tyrnowa, 1 w okolicach Belgradu, 1 na Węgrzech. Pokoje 2, 3 os. z łazienkami. W Złotych Piaskach i Sozopolu hotel z basenem, położony maksymalnie 400 m od morza.Wyżywienie:10 śniadań w formie bufetu, 10 obiadokolacji.Transport:Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD i barkiem.Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.cena podstawowa nie zawiera:- kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przewodnicy lokalni) - orientacyjny koszt: ok. 90 EUR,- kosztów opłaty klimatycznej ok. 6 EUR,- programu fakultatywnego: Balczik i półwysep Kaliakra ok. 35 EUR, Fish Picnic ok. 25 EUR,- dopłat za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce, podanych w rozkładzie jazdy.
11 dni cena od: 2400 PLN
Więcej informacji
» CZARNOMORSKIE SKARBY - SERBIA - BUŁGARIA - TURCJA - RUMUNIA - 11 DNI
[FILL=oferty.panstwo_nazwa] [FILL=oferty.region_nazwa] [FILL=oferty.miasto_nazwa]
Turcja Istambuł Istambuł
Zakwaterowanie:9 noclegów w hotelach **/***: 1 w okolicy Nowego Sadu, 2 w Sofi, 2 w Istambule, 3 w okolicach Warny, 1 w okolicach Brasova. Pokoje 2, 3 os. z łazienkami. W Złotych Piaskach hotel z basenem, maksymalnie 400 m od morza.Wyżywienie:9 śniadań i 9 obiadokolacji.Transport:Autokar z klimatyzacją, toaletą, video i barkiem.Ubezpieczenie:Signal Iduna S.A.Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.cena nie zawiera : kosztu wizy tureckiej i pośrednictwa wizowego 85 zł,- kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przewodnicy lokalni, przejazdy komunikacją miejską w Istambule) - orientacyjny koszt: ok. 120 EUR,- programu fakultatywnego: rejs statkiem po Bosforze ok. 20 EUR, Wieczór Turecki ok. 30 EUR,
11 dni cena od: 2599 PLN
Więcej informacji