tel./fax: +48 32 253 60 11
e-mail: tangotour@tangotour.com.pl

Tango tour
Promocje - kliknij i sprawdź

Wyszukiwarka

O firmie

SZANOWNI PAŃSTWO,

Biuro " TANGO - TOUR" Touroperator & Travel Agency jest rodzinnym biurem podróży działającym na polskim rynku od 1993r. Jesteśmy zrzeszeni w GIT (Górnośląska Izba Turystyki). Posiadamy Koncesją nr 975 nadaną przez Marszałka Województwa śląskiego oraz Gwarancje Ubezpieczeniowe AXA o nr. 02.019.523
Wychodząc z założenia iż wąska specjalizacja owocuje wyższą jakością usług, od 22 lat specjalizujemy się w organizowaniu szerokiego wachlarza imprez turystycznych do krajów basenu Morza Śródziemnego, w tym głównie Turcji, Chorwacji,Grecji oraz Włoch. Nasza specjalizacją są imprezy objazdowe po całej Europie. Oferta nasza sprawdziła si w latach ubiegłych zarówno pod względem organizacyjnym jak i konkurencyjności cen. Posiadamy świetnie wyszkoloną kadrę pilotów, rezydentów oraz korzystamy z usług renomowanych firm transportowych.

Honorowa odznaka " Za Zasługi Dla Turystyki", którą otrzymaliśmy w 1999r. z rąk Prezesa UKFiT-u, oraz Medal PTTK przynoszą nam zaszczyt i zobowiązują. Dokładamy wszelkich starań aby poziom wypoczynku na imprezach organizowanych przez nas być godny takich wyróżnień.

Stosujemy szeroki system zachęt dla współpracujących z nami agencji w postaci wysokich prowizji, a dla wybijających sią agentów miejsc gratisowych na naszych imprezach. Wobec klientów zbiorowych jesteśmy elastyczni w zakresie: miejsca podstawienia autokaru, terminów oraz programów imprez, a także warunków płatności.

Mamy nadzieje że propozycje naszego biura zainteresują Państwa i zachęcą do korzystania z naszych usług.